Coca Cola - antikampaň alebo kampaň?

Autor: Monika Kašová | 16.7.2011 o 5:43 | (upravené 16.7.2011 o 6:22) Karma článku: 3,66 | Prečítané:  737x

Vcelku je to jedno. Mám za to, že antikampaň je len zákernejšia forma kampane. Ak niečo nechceš, tak sa nestavaj proti tomu, ale jednoducho sa tým nezaoberaj. Postav sa za to, čo chceš. Toto už nie je empatia, to je manipulácia. Vieme najlepšie, čo majú ostatní robiť, aby boli zdraví a šťastní, ale robíme to aj my? Koľko je tu "falošných prorokov".  Káže vodu víno pije je jedna z fráz. Ak sa snažím prednášať ostatným o spôsobe žitia je dobré, ak prednášam o tom, ako žijem a nie sa snažím žiť podľa toho, čo prednášam...

Na Facebooku sa aktivizovala antikampaň 22.Júl- medzinárodný deň proti coca-cole. Rozbehla sa diskusia jedni proti, druhí pre...

Kladiem si otázku iného druhu. Kto rozpútava tieto antikampane? Nie sú to práve tie spoločnosti, ktoré majú záujem o zisk práve z tohto predaja? Porozmýšľaj prečo.

Zaujímavý je aj dátum. 22.7. a ukazovatele rastu coca coly boli: 22,7 miliardy. Náhoda alebo cieľ?

A pretože náhody neexistujú...

Môj názor je, že nakoľko na tomto svete je všetko duálne, tak antipropagácia ako zákernejšia forma propagácie má silnejší dosah a je menej nákladná pre spoločnosť. Jednoducho sa rozpúta diskusia medzi prívržencami a tími, čo sú proti. A všetci sa navzájom presviedčajú o svojej pravde. Ak niečo nechceš, tak proti tomu nebudeš bojovať. Jednoducho sa tým nezaoberaj. Keď to nie je predmetom Tvojej mysle, nebude to mať v Tvojom živote realizáciu. Boj je vždy nezmyselný. Tam niet víťaza medzi bojujúcimi stranami, sú len porazení. Profituje z toho niekto iný.

Boj nie je cesta ani ku šťastiu, ani ku zdraviu národa, lebo boj ide cestou strachu. Šťastie a zdravie ide cestou lásky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.


Už ste čítali?