Pamäť vody a tvoj život.

Autor: Monika Kašová | 28.8.2011 o 2:04 | (upravené 28.8.2011 o 2:15) Karma článku: 5,64 | Prečítané:  1574x

Pozor na myšlienky. Voda ako jediná zo živlov má pamäť. To, na čo myslíš vtedy, keď piješ vodu, ti ju energizuje a tým vplýva na teba spätne. Voda v tebe sa pojí s informáciou vo vode, ktorú piješ a... Približne tretinu Zeme tvorí súš a zvyšok voda. A čo človek? Aj telo človeka tvorí voda približne z dvoch tretín. Podobne je to u zvierat, rastlín. Ak sa zrúbe strom, iba 30% tvorí jeho pevné skupenstvo – drevo, ktoré sa môže spracovať. Všímaš si tú paralelu?

Voda odráža aj farby. Keď presvetlí kvapku vody slniečko, odzrkadlí sa v nej farebné spektrum dúhy? Čo to vlastne je? Energia človeka zdola nahor ide presne vo farbách dúhy. Začína červenou, oranžovou, žltou, zelenou, modrou, kráľovsky modrou, fialovou až purpurovou. A akú auru má Zem? Ráno, keď vychádza Slnko vidíš červené zore, potom oranžová prejde do žltej, osvetlí zeleň lúk, nad ktorými sa skvie modrá obloha. Čím ďalej sa vzdiaľuješ od Zeme je modrá tmavšia až kráľovsky modrá prejde do fialovej a purpuru galaxií.

Voda je nositeľ informácii. Akúkoľvek myšlienku do nej vložíš, pred tým ako sa z nej napiješ, okúpeš, umyješ alebo inak spracuješ, preberie vlastnosti danej informácie. Tvoje zmysly sú schopné zachytiť túto energiu rôzne. Ak sa pohráš s chuťovými bunkami, veľmi rýchlo to precítiš. Ak vnímaš vodu cez zmysel chuti, pri rôznych emóciách má rôznu chuť. Môžeš ju vnímať hmatom, sluchom i čuchom, no najsilnejší zážitok máš pri zrakovom vneme. Tým sa zaoberal japonský vedec Emoto Masaru, ktorý fotografoval vodu ako sa mení pri rôznych pocitoch po zmrazení. Rakúski a ruskí vedci sa zaoberali tým istým no bez zmrazenia. (viď. Video)

Snímok vody, ktorá je z vodovodu sa zmení, ak do vody ponoríme kvet, jeho energia sa zmení. A ak ten kvet vystavíme žiareniu z mobilu, energia bude zase iná. Teda voda má tendenciu preberať informácie z okolia a udržiavať ich v sebe. Využitím myšlienkou upravenej vody sa zvýšil aj účinok liekov na uzdravenie pacientov. Na tomto princípe fungujú aj esencie kvetov a iných energií (motýlie, morské – vyrovnávajú vzťahy). Info z esencií sa kvapnutím spojí s info vo vode a užitím sa táto informácia cez vodu v sline rozvedie do mozgu, ktorý vydá povel na vyrovnanie energií. Voda v Tebe preberá informáciu z esencií a vyrovnáva tým Tvoje pocity, nerovnováhy na fyzickej i duševnej rovine a Ty sa cítiš lepšie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.


Už ste čítali?